תוסף My Link Order מתורגם לעברית

כמו בכל התקנת וורדפרס חדשה, אחרי ההגדרות הראשוניות בא תור התקנת התוספים. אחד מהדברים הראשונים שחיפשתי היה הכנת Blogroll (רשימת לינקים לבלוגים מומלצים, לא יודע אם קיים מונח עברי). וידג'ט הקישורים המובנה היה הנסיון הראשון, אבל הוא לא נתן לי לסדר את הקישורים בסדר שרציתי, או לחליפין לא מצאתי איך לעשות את זה. חיפוש בגוגל העלה כמה חלופות, ולבסוף החלטתי לכת על תוסף My Link Order. התוסף די פשוט, הוא מציג קישורים מסודרים לפי כל מני פרמטרים ומאפשר להוסיף וידג'ט חדש דמוי וידג'ט הקישורים המובנה, אך כאמור עם שליטה מדוייקת על הסדר.

לא אהבתי ממשק אנגלי תקוע בתוך העברית, אז החלטתי לבדוק כמה זה יהיה מסובך לעברת אותו. דבר ראשון בדקתי את הוויקי של וורדפרס בעברית, אבל שם ערך גיור תוספים היה ריק. המקום הבא לתיעוד הוא קודקס וורדפרס באנגלית, ואכן היה שם מדריך מקיף לתרגום תוספים. מדריך נוסף הסוקר את תהליך התרגום נמצא כאן, ומדריך נלווה ללוקליזציה של תוספים וערכות עיצוב נמצא באותו האתר כאן. אני מתכוון לכתוב גירסה עברית למדריכים בעתיד הקרוב. כמו-כן אני רוצה לנהל דף שירכז את התוספים שאני אתרגם וקישורים לתרגומים של חברים אחרים בקהילת הוורדפרס.

בינתיים עברתתי/גיירתי את תוסף My Link Order ואתם מוזמנים להוריד ולהתקין אותו.
קובץ התרגום הבינארי mylinkorder-he_IL.mo
קובץ התרגום הטקסטואלי (למי שמעוניין לשנות את התרגום) mylinkorder-he_IL.po

הוראות התקנה: להעתיק את קובץ התרגום הבינארי לספריית התוסף My Link Order הנקראת wp-content/plugins/my-link-order בתוך ספריית ההתקנה של וורדפרס. אם אתם משתמשים ב-IIS לאירוח יש לבצע recycle ל-application pool האחראי להרצת האתר בו מתארח וורדפרס, אחרת קובץ התרגומים לא יזוהה (לפחות לא מיידית).

הפוסט הזה פורסם בתאריך כללי עם התגים . קישור קבוע.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג בבלוג. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>